BJÖRN WECKSTRÖM. GLASSKULPTUR, 1970-talets mitt.
| Vollendet | 16 Mar 2025 21:03 CEST |
| Objektsnummer | 4109601 |
| Höchstes Gebot | 150 EUR |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Mindre repor undertill.
| Objektsnummer | 4109601 |
| Höchstes Gebot | 150 EUR |
| Endet in | Vollendet |
Mindre repor undertill.