VLADRIMIR BECK. Olja på glas.
| Avslutad | 10 Apr 2025 15:29 CEST |
| Objektsnummer | 4098818 |
| Återrop | |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Slitage samt fläckar.
| Objektsnummer | 4098818 |
| Återrop | |
| Slutar om | Avslutad |
Slitage samt fläckar.