VLADRIMIR BECK. Olja på glas.
| Valmis | 10 Apr 2025 15:29 CEST |
| Objektsnummer | 4098818 |
| Ei myyty | |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Slitage samt fläckar.
| Objektsnummer | 4098818 |
| Ei myyty | |
| Päättyy | Valmis |
Slitage samt fläckar.