FICKUR, silver, England, 1830-tal.
| Avslutad | 20 Mar 2025 20:00 CEST |
| Objektsnummer | 4097303 |
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Servicehistorik okänd. Bruksslitage.