FICKUR, silver, England, 1830-tal.
| Valmis | 20 Mar 2025 20:00 CEST |
| Objektsnummer | 4097303 |
| Korkein tarjous | 2 000 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Servicehistorik okänd. Bruksslitage.