LONGINES, fickur, silver, 1900-talets början.
| Avslutad | 27 Feb 2025 22:27 CEST |
| Objektsnummer | 4096871 |
| Klubbat belopp | 1 403 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas, bruksslitage.