LONGINES, fickur, silver, 1900-talets början.
| Valmis | 27 Feb 2025 22:27 CEST |
| Objektsnummer | 4096871 |
| Korkein tarjous | 1 403 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas, bruksslitage.