TRÄNINGSBÄNK. NOHrD TriaTrainer Bench WaterRower. Valnötsfanerad med läderklädsel.
| Avslutad | 26 Feb 2025 14:08 CEST |
| Objektsnummer | 4092059 |
| Klubbat belopp | 6 004 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4092059 |
| Slutar om | Avslutad |
Bruksslitage.