TRÄNINGSBÄNK. NOHrD TriaTrainer Bench WaterRower. Valnötsfanerad med läderklädsel.
| Valmis | 26 Feb 2025 14:08 CEST |
| Objektsnummer | 4092059 |
| Korkein tarjous | 6 004 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4092059 |
| Päättyy | Valmis |
Bruksslitage.