DAVID ANDERSEN. halssmycke, sterlingsilver, design Björn Sigurd Ostern, Norge, 1900-talets andra hälft, geometriskt hänge med emaljerade kvadrater i brunt och orange, stavlänk.
| Avslutad | 06 Apr 2025 19:48 CEST |
| Objektsnummer | 4083784 |
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage.