DAVID ANDERSEN. halssmycke, sterlingsilver, design Björn Sigurd Ostern, Norge, 1900-talets andra hälft, geometriskt hänge med emaljerade kvadrater i brunt och orange, stavlänk.
| Vollendet | 06 Apr 2025 19:48 CEST |
| Objektsnummer | 4083784 |
| Höchstes Gebot | 4 000 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage.