COGNACTUNNA, trä samt metall, 1900-talets första hälft, på träställning.
| Avslutad | 21 Feb 2025 16:36 CEST |
| Objektsnummer | 4081849 |
| Klubbat belopp | 455 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Slitage, märken. Ingen funktionsgaranti lämnas. Möjligen ej komplett.