COGNACTUNNA, trä samt metall, 1900-talets första hälft, på träställning.
| Closed | 21 Feb 2025 16:36 CEST |
| Objektsnummer | 4081849 |
| Sold for | 455 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Slitage, märken. Ingen funktionsgaranti lämnas. Möjligen ej komplett.