RUBEN HELEANDER. Motiv av träd, olja på duk, signerad samt daterad.
| Avslutad | 01 Apr 2025 19:04 CEST |
| Objektsnummer | 4076996 |
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Ej examinerad ur ram.
| Objektsnummer | 4076996 |
| Slutar om | Avslutad |
Ej examinerad ur ram.