RUBEN HELEANDER. Motiv av träd, olja på duk, signerad samt daterad.
| Valmis | 01 Apr 2025 19:04 CEST |
| Objektsnummer | 4076996 |
| Korkein tarjous | 1 100 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Ej examinerad ur ram.
| Objektsnummer | 4076996 |
| Päättyy | Valmis |
Ej examinerad ur ram.