BOKSTÄLL, Soennecken, Tyskland, 1900-talets första hälft.
| Avslutad | 31 Mar 2025 16:27 CEST |
| Objektsnummer | 4075674 |
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, repor.
| Objektsnummer | 4075674 |
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
Bruksslitage, repor.