BOKSTÄLL, Soennecken, Tyskland, 1900-talets första hälft.
| Closed | 31 Mar 2025 16:27 CEST |
| Objektsnummer | 4075674 |
| Sold for | 900 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, repor.
| Objektsnummer | 4075674 |
| Sold for | 900 SEK |
| Ends in | Closed |
Bruksslitage, repor.