SPEGEL, G&T (Glas & Trä Hovmantorp) Svenska möbelfabrikerna, etikettmärkt, fasettslipat spegelglas, 1960-tal.
| Avslutad | 09 Mar 2025 19:38 CEST |
| Objektsnummer | 4069970 |
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage.