SPEGEL, G&T (Glas & Trä Hovmantorp) Svenska möbelfabrikerna, etikettmärkt, fasettslipat spegelglas, 1960-tal.
| Closed | 09 Mar 2025 19:38 CEST |
| Objektsnummer | 4069970 |
| Sold for | 300 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4069970 |
| Sold for | 300 SEK |
| Ends in | Closed |
Bruksslitage.