VIGGO PEDERSEN. Gårdmotiv med sjö, olja på duk, signerad.
| Avslutad | 26 Mar 2025 19:16 CEST |
| Objektsnummer | 4057347 |
| Klubbat belopp | 2 189 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Åldersrelaterad slitage, krackelyr.
| Objektsnummer | 4057347 |
| Slutar om | Avslutad |