VIGGO PEDERSEN. Gårdmotiv med sjö, olja på duk, signerad.
| Closed | 26 Mar 2025 19:16 CEST |
| Objektsnummer | 4057347 |
| Sold for | 2 189 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Åldersrelaterad slitage, krackelyr.
| Objektsnummer | 4057347 |
| Sold for | 2 189 SEK |
| Ends in | Closed |