KAFFESKEDAR, 12 st, silver, stämplar, i etui.
| Avslutad | 25 Mar 2025 17:46 CEST |
| Objektsnummer | 4056494 |
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruks- och åldersrelaterat slitage.
| Objektsnummer | 4056494 |
| Slutar om | Avslutad |