KAFFESKEDAR, 12 st, silver, stämplar, i etui.
| Valmis | 25 Mar 2025 17:46 CEST |
| Objektsnummer | 4056494 |
| Korkein tarjous | 1 100 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruks- och åldersrelaterat slitage.
| Objektsnummer | 4056494 |
| Päättyy | Valmis |