CARL MALMSTEN. Stolar, 4 st., "Herrgården", teak, Bodafors, brännstämplade 1960.
| Avslutad | 08 Feb 2025 16:43 CEST |
| Objektsnummer | 4053979 |
| Klubbat belopp | 11 000 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, märken, något blekt klädsel.