CARL MALMSTEN. Stolar, 4 st., "Herrgården", teak, Bodafors, brännstämplade 1960.
| Closed | 08 Feb 2025 16:43 CEST |
| Objektsnummer | 4053979 |
| Sold for | 11 000 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, märken, något blekt klädsel.
| Objektsnummer | 4053979 |
| Sold for | 11 000 SEK |
| Ends in | Closed |