RINGAR, 18 k, 3 st, vita ädelstenar samt blåa ädelstenar, Sverige, delvis stämplade.
| Avslutad | 22 Feb 2025 12:04 CEST |
| Objektsnummer | 4031555 |
| Klubbat belopp | 3 500 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruks- och åldersrelaterat slitage.