RINGAR, 18 k, 3 st, vita ädelstenar samt blåa ädelstenar, Sverige, delvis stämplade.
| Closed | 22 Feb 2025 12:04 CEST |
| Objektsnummer | 4031555 |
| Sold for | 3 500 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruks- och åldersrelaterat slitage.
| Objektsnummer | 4031555 |
| Sold for | 3 500 SEK |
| Ends in | Closed |