PUNSCHKOPPAR, 6 st silver, stämplar.
| Avslutad | 24 Feb 2025 13:49 CEST |
| Objektsnummer | 4031397 |
| Klubbat belopp | 1 266 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruks- och åldersrelaterat slitage.
| Objektsnummer | 4031397 |
| Slutar om | Avslutad |