PUNSCHKOPPAR, 6 st silver, stämplar.
| Vollendet | 24 Feb 2025 13:49 CEST |
| Objektsnummer | 4031397 |
| Höchstes Gebot | 1 266 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruks- och åldersrelaterat slitage.
| Objektsnummer | 4031397 |
| Endet in | Vollendet |