SVEN BORGSTRÖM (1928-2022). Grafisk Design AB, 4 illustrationer föreställande Regalskeppet Vasa under vatten, utförda i samband med det inledande arbetet med och inför bärgningen av fartyget, 1950-tal, signerade.
| Avslutad | 27 Apr 2025 18:30 CEST |
| Objektsnummer | 4029507 |
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Visst hanteringsslitge.