SVEN BORGSTRÖM (1928-2022). Grafisk Design AB, 4 illustrationer föreställande Regalskeppet Vasa under vatten, utförda i samband med det inledande arbetet med och inför bärgningen av fartyget, 1950-tal, signerade.
| Closed | 27 Apr 2025 18:30 CEST |
| Objektsnummer | 4029507 |
| Sold for | 550 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Visst hanteringsslitge.