SOFFBORD, Italien, glasskiva med kromad metallunderrede, 1900-talets andra hälft.
| Avslutad | 27 Jan 2025 18:35 CEST |
| Objektsnummer | 4024412 |
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Bruksslitage, märken / repor förekommer.