SOFFBORD, Italien, glasskiva med kromad metallunderrede, 1900-talets andra hälft.
| Closed | 27 Jan 2025 18:35 CEST |
| Objektsnummer | 4024412 |
| Sold for | 600 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Bruksslitage, märken / repor förekommer.
| Objektsnummer | 4024412 |
| Sold for | 600 SEK |
| Ends in | Closed |