MATBORD, 1900-talets andra hälft, furu, skiva med i laminat.
| Avslutad | 07 Feb 2025 16:40 CEST |
| Objektsnummer | 4021546 |
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, smärre.
| Objektsnummer | 4021546 |
| Slutar om | Avslutad |
Bruksslitage, smärre.