MATBORD, 1900-talets andra hälft, furu, skiva med i laminat.
| Valmis | 07 Feb 2025 16:40 CEST |
| Objektsnummer | 4021546 |
| Korkein tarjous | 1 100 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, smärre.
| Objektsnummer | 4021546 |
| Päättyy | Valmis |
Bruksslitage, smärre.