KARIN BJÖRQUIST. Rörstrand, "Nobelservisen", porslin, 9 assietter med gul och gulddekor på brättet.
| Avslutad | 27 Jan 2025 18:22 CEST |
| Objektsnummer | 4020290 |
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Bruksslitage, ytliga repor på gulddekoren.