MULBERRY, Väska / Ryggsäcksväska i mocka och skinn, 1990-tal.
| Avslutad | 27 Apr 2025 17:13 CEST |
| Objektsnummer | 4019943 |
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Bruksskick.
| Objektsnummer | 4019943 |
| Slutar om | Avslutad |
Bruksskick.