MULBERRY, Väska / Ryggsäcksväska i mocka och skinn, 1990-tal.
| Closed | 27 Apr 2025 17:13 CEST |
| Objektsnummer | 4019943 |
| Sold for | 2 600 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Bruksskick.
| Objektsnummer | 4019943 |
| Sold for | 2 600 SEK |
| Ends in | Closed |
Bruksskick.