BANKSY. "Graffiti Artists Must Report to Reception..." klistermärke / sticker, 2005.
| Avslutad | 09 Mar 2025 19:28 CEST |
| Objektsnummer | 3953063 |
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Smärre slitage.
| Objektsnummer | 3953063 |
| Slutar om | Avslutad |
Smärre slitage.