BANKSY. "Graffiti Artists Must Report to Reception..." klistermärke / sticker, 2005.
| Valmis | 09 Mar 2025 19:28 CEST |
| Objektsnummer | 3953063 |
| Korkein tarjous | 1 500 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Smärre slitage.
| Objektsnummer | 3953063 |
| Päättyy | Valmis |
Smärre slitage.