HELLNY LUNDGREN. Teckningar, växtstudier i blyerts, tre st, signerade och daterade.
| Avslutad | 24 Mar 2025 20:09 CEST |
| Objektsnummer | 3946423 |
| Återrop | |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Fläckar och vikning längs kant på en teckning.
| Objektsnummer | 3946423 |
| Återrop | |
| Slutar om | Avslutad |