HELLNY LUNDGREN. Teckningar, växtstudier i blyerts, tre st, signerade och daterade.
| Vollendet | 24 Mar 2025 20:09 CEST |
| Objektsnummer | 3946423 |
| Unverkauft | |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Fläckar och vikning längs kant på en teckning.