MARIA KLEFBERG. Teckning, blandteknik, isfiskare med barn och hund, signerad M.K. och otydligt daterad.
| Avslutad | 24 Mar 2025 20:03 CEST |
| Objektsnummer | 3945265 |
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Missfärgningar och vikning längs kant.