MARIA KLEFBERG. Teckning, blandteknik, isfiskare med barn och hund, signerad M.K. och otydligt daterad.
| Vollendet | 24 Mar 2025 20:03 CEST |
| Objektsnummer | 3945265 |
| Höchstes Gebot | 700 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Missfärgningar och vikning längs kant.