MARIA KLEFBERG. Teckning, blandteknik, signerad och daterad 27/7 1847.
| Avslutad | 24 Mar 2025 19:57 CEST |
| Objektsnummer | 3945126 |
| Återrop | |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Vikningar och revor längs kanter.
| Objektsnummer | 3945126 |
| Återrop | |
| Slutar om | Avslutad |