MARIA KLEFBERG. Teckning, blandteknik, signerad och daterad 27/7 1847.
| Vollendet | 24 Mar 2025 19:57 CEST |
| Objektsnummer | 3945126 |
| Unverkauft | |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Vikningar och revor längs kanter.
| Objektsnummer | 3945126 |
| Unverkauft | |
| Endet in | Vollendet |