JOSEF FRANK. Tevagn, modell 691, järn samt glas, Firma Svenskt Tenn.
| Avslutad | 16 Dec 2024 20:11 CEST |
| Objektsnummer | 3929217 |
| Klubbat belopp | 11 325 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Bruksslitage. Nedersta glasskiva med nagg.
| Objektsnummer | 3929217 |
| Slutar om | Avslutad |