JOSEF FRANK. Tevagn, modell 691, järn samt glas, Firma Svenskt Tenn.
| Valmis | 16 Dec 2024 20:11 CEST |
| Objektsnummer | 3929217 |
| Korkein tarjous | 11 325 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Bruksslitage. Nedersta glasskiva med nagg.
| Objektsnummer | 3929217 |
| Päättyy | Valmis |