BYRÅ, 1800-talets andra hälft, mahogny, lådfronter med pyramidmahogny, tassfötter.
| Avslutad | 31 Dec 2024 15:30 CEST |
| Objektsnummer | 3884925 |
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruks och åldersrelaterat slitage, repor.
Nyckel/nycklar finns.