BYRÅ, 1800-talets andra hälft, mahogny, lådfronter med pyramidmahogny, tassfötter.
| Valmis | 31 Dec 2024 15:30 CEST |
| Objektsnummer | 3884925 |
| Korkein tarjous | 1 000 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruks och åldersrelaterat slitage, repor.
Avain/avaimet ovat olemassa.